Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Leonia - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

549 000 zł2 194 m² 250,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2194m2 w centrum miasta Konina. Działka położona przy ulicy Poznańskiej, trasa Poznań - Warszawa( dk 92) oraz trasa Kalisz - Inowrocław -.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 540 m²

Nowa cena Dom jednorodzinny z dużym zapleczem gospodarczym i szklarniami - idealny dla rodziny jak i pod działalność! Możliwość odroczonej płatności finansowanie rozłożone nawet na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Turek

Turek(Leonia + 15 km)

670 000 zł355 m² 1 887,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:472 m²

Na sprzedaż Kamienica w centrum Turku - dwa lokale użytkowe i trzy mieszkania wyjątkowa okazja inwestycyjna! Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w samym sercu Turku,.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł220 m² 50 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 500 m²

Na sprzedaż: wyjątkowa willa/ranczo z prywatnym jeziorem (ok. 2,5 ha) - ponad 220 m przestrzeni mieszkalnej + garaż podziemny 100 m Niepowtarzalna oferta dla osób ceniących prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

103 000 zł1 172 m² 87,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż ładną, prostokątną, działkę o powierzchni ok 12 ar w Brzeżnie, gmina Krzymów, powiat Koniński. > działka jest w kształcie prostokątna, o płaskim terenie.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł8 500 m² 6,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działk a rolna - dąbrowa gmina Brudzew Przedstawiamy na sprzedaż dwie działki rolne w miejscowości dąbrowa, gmina Brudzew. Działki o przeznaczeniu rolnym, pod uprawy, niewielką część.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł475 m² 2 526,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 668 m²

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny zlokalizowany przy drodze krajowej nr 92. Lokalizacja: genowefa, gm. Krzymów nieruchomość zlokalizowana w bliskiej lokalizacji drogi krajowej nr 92 (trasa.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł2 066 m² 30,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny, działka o pow. 2066m2 w kształcie zbliżonym do kwadratu. Dojazd z drogi gminnej, asfaltowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł800 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż ładną, prostokątną, 8-arową działkę pod zabudowę mieszkaniową w bliskim sąsiedztwie jeziora w Licheniu Starym! > Działka jest w kształcie prostokątna,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł12 400 m² 13,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertą sprzedaży czterech nieruchomości rolnych, położonych w miejscowości Bądków Pierwszy, gm. Przykona w powiecie tureckim. Działki położone są w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Leonia

Leonia,wielkopolskie

1 000 000 zł42 223 m² 23,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt inwestycyjny 42.223 m2 z MPZP, Leonia k. Konina wgn Commercial oferuje na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 42.223 m2 zlokalizowany w Leonii, gmina Władysławów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Leonia

Leonia,wielkopolskie

1 100 000 zł42 223 m² 26,05 zł/m²

 

 

 

Leonia,wielkopolskie

199 000 zł16 605 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,6605 ha, położona w miejscowości Leonia, gmina Władysławów, powiat turecki województwo wielkopolskie. Nieruchomość położona jest tuż przy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij